O nas

Joanna Rybka-Stachowiak – lekarz dentysta / specjalista protetyki stomatologicznej

W 2005 roku ukończyła Akademię Medyczną im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu (aktualnie Uniwersytet Medyczny) na Wydziale Stomatologii. Później doskonaliła swoje umiejętności zawodowe w Klinice Protetyki Stomatologicznej UM w Poznaniu. W 2011 roku, po zakończeniu 4-letniego kształcenia specjalizacyjnego, uzyskała tytuł specjalisty protetyki stomatologicznej. W 2013 roku ukończyła kurs implantologiczny. W czasie swojej wieloletniej pracy zawodowej zdobyła szereg certyfikatów z różnorodnych szkoleń stomatologicznych. Jest również autorem artykułów publikowanych w fachowych czasopismach. Od 2005 roku członkini Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego. Zajmuje się również zabiegami z dziedziny medycyny estetycznej. W 2018 roku ukończyła studia podyplomowe na kierunku “Estetyka twarzy” na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu.

Agata Kolenda – lekarz dentysta

Absolwentka kierunku lekarsko-dentystycznego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Praca stomatologa wiąże się dla niej z cierpliwością, sumiennością i pracowitością. Przywiązuje dużą wagę do pozytywnych relacji z pacjentem i poszanowania jego indywidualnych potrzeb. Stara się rozwijać u pacjentów potrzebę dbałości o zdrowie i piękno uśmiechu. Prywatnie chętnie sięga po dobrą książkę, podróżuje, uprawia sport i spędza czas w gronie przyjaciół. Ukończyła specjalizację z protetyki stomatologicznej na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu.

Łukasz Tomczak – lekarz dentysta

Absolwent kierunku lekarsko-dentystycznego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Uważa, że w pracy stomatologa najważniejsza jest sumienność i dobry kontakt z pacjentem. Zainteresowany protetyką i chirurgią stomatologiczną. Czas wolny spędza najchętniej przy dobrej książce i filmie.

Agnieszka Mączkowiak – lekarz dentysta

Absolwentka kierunku lekarsko-dentystycznego. Specjalizuje się w stomatologii dziecięcej i ortodoncji. Kocha taniec i podróże.

Marta Kubicka – lekarz dentysta

Absolwentka kierunku lekarsko-dentystycznego na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Zainteresowana głównie stomatologią zachowawczą, stomatologią dziecięcą oraz periodontologią. Uważa, że w pracy stomatologa ważne jest zrozumienie potrzeb pacjenta, sumienność, ale także stałe zgłębianie wiedzy dotyczącej nowości w dziedzinie stomatologii. Stara się, aby wizyty zawsze przebiegały w miłej atmosferze. Dużą uwagę przywiązuje do profilaktyki zarówno u młodszych, jak i u starszych pacjentów. Wolny czas spędza na czytaniu książek, gotowaniu, nauce języka włoskiego oraz grze na instrumentach.

Maria Sikora – asystentka stomatologiczna

Dyplomowana asystentka stomatologiczna. Absolwentka Studium Medycznego w Poznaniu. Lubi pracować z ludźmi i dbać o ich komfort, wykazując się empatią. Prywatnie lubi podróże, strzelectwo, wyczynową jazdę samochodem oraz motocyklem a jej największą pasją są psy rasy szpic niemiecki.

Dominika Moczyńska – asystentka stomatologiczna

Zawsze uśmiechnięta asystentka chętnie udzieli odpowiedzi na pytania pacjentów, umówi wizyty i pomoże przy zabiegach.

Iwona Marciniak – dyplomowana higienistka stomatologiczna

W 2017 roku ukończyła Wielkopolską Szkołę Medyczną na kierunku higienistka stomatologiczna. Na co dzień pracuje również jako asystentka i rejestratorka medyczna. Odpowiedzialna w gabinecie za higienizację pacjenta, czyli usuwanie kamienia nazębnego, piaskowanie, fluoryzację oraz wybielanie. Stale podnosi swoje kwalifikacje, biorąc udział w licznych kursach i szkoleniach. Uwielbia swoją pracę oraz naszych pacjentów. W wolnych chwilach spędza czas z dwiema córeczkami i mężem.

Patrycja Borówka – higienistka stomatologiczna

Wykwalifikowana w profesjonalnych zabiegach profilaktycznych i higienicznych w obrębie jamy ustnej.